Prechod na navigáciu vodorovná
KROVY - SK, s.r.o.Hľadať
KROVY - SK s.r.o.
Podrečany 228, 985 55 Podrečany, Slovensko
 
 

O nás

Naša obchodná spoločnosť bola založená v roku 2008 a jej činnosť je zameraná najmä na:

  • ťažbu, približovanie a manipuláciu drevnej hmoty,
  • spracovanie a porez guľatiny a výroba stavebného reziva,
  • výrobu a montáž krovov a pokrývanie striech,
  • výstavbu drevených rodinných domov, rekreačných chát a komerčných objektov z lepených hranolov.

Okrem vyššie spomínaných hlavných aktivít sa venujeme aj obchodu v rozsahu predaja stavebného reziva, lepených hranolov a obkladových materiálov.

k2.jpgk3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

O výrobu a poskytovanie služieb našim zákazníkom sa stará 47-členný kolektív pracujúci vo dvoch samostatných prevádzkach. Prvá a hlavná z nich sa nachádza v Podrečanoch a je zameraná na porez guľatiny, výrobu hranolov a fošní a obchodnú činnosť. Druhou je prevádzka v Liptovskom Hrádku, ktorá zabezpečuje výrobu strešných lát a dosiek.

Drevnú hmotu ťažíme v lokalitách Liptovský Hrádok a okolie a Brezno, prevážame na konkrétnu prevádzku a spracúvame na jednotlivé sortimenty.

z1.jpgz4.jpg

Krovové konštrukcie vyrábame na mieru a súčasťou ponuky pri tomto sortimente je ich montáž a tiež pokrývanie striech. Výstavbu drevených domov realizujeme v spolupráci s výrobcom nosných hranolových konštrukcií, ktorý je našim dlhodobým obchodným partnerom. Architektonické a technické riešenie drevostavby prispôsobujeme želaniam zákazníka, miestu výstavby a účelu jej budúceho využitia. 


 
webygroup

012991

17.10.2019
ÚvodÚvodná stránka